Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Nino Cerruti Cerruti dla mężczyzn

Nino Cerruti Cerruti dla mężczyzn

Mam: 2

Nino Cerruti marki Cerruti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nino Cerruti został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, nuty zielone, mięta, galbanum, hiacynt, lawenda i jałowiec; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, gałka muszkatołowa, tymianek i sosna; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia, ambra, benzoes i jodła.

Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty zielone Mięta Galbanum Hiacynt Lawenda Jałowiec

Goździk (roślina) Jaśmin Gałka muszkatołowa Tymianek Sosna

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Benzoes Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nino Cerruti by Cerruti.

Les Parfums Mythiques - Xeryus

Nino Cerruti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Nino Cerruti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Nino Cerruti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nino Cerruti marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nino Cerruti marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Maurer & Wirtz Tabac Man Avon His Story Exte J`S Exte Man Nautica Nautica Competition Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Loewe Loewe Pour Homme Franck Olivier Sun Java for Men Zara Zara Collection Man Detaille Par 4 Black Phoenix Alchemy Lab Volt