Marki » C » aromatyczno - zielone « Grupy

Image Cerruti dla mężczyzn

Image Cerruti dla mężczyzn

Image marki Cerruti to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Image został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są Śliwka, liść bananowca, gruszka i pieprz; nutami serca są cyprys, liść figi, jaśmin i drzewo gwajakowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, tahitiańska wetyweria, piżmo i cedr.

Śliwka Liść bananowca Gruszka Pieprz

Cyprys Liść figi Jaśmin Drzewo gwajakowe

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Tahitiańska wetyweria Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Image by Cerruti.

Image Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Początek jest obiecujący i ładny. Czuć intensywnie śliwkę i gruszkę w otoczeniu jaśminu i pieprzu. Jest słodkawo i bardzo apetycznie. Aromatycznie powiedziałbym nawet. Potem jednak zapach skręca w stronę balwiersko- kolońską i zaczynam się czuć jak starym zakładzie fryzjerskim. Mydlano- mdlący i nieco drażniący nos "starodawny" aromat nijak się ma do nowoczesnego otwarcia i zapach traci tutaj nieco na notach. Ratuje go jeszcze ostatnia balsamiczna faza którą jednak mydełko też stara się zagłuszyć i zdominować. Zadowalająca trwałość i (na szczęście) niezbyt intensywna projekcja sprawiają że choć wystawię mu pozytywną cenzurkę to nie polecę wszystkim. Trzeba go jednak chyba przetestować przed zakupem.

Image by Cerruti 3.72 out of 5 based on 19 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Image, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Image, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Image marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Image marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Azzaro Visit For Men Versace Versace Man Eau Fraiche Dolce&Gabbana D&G Chanel Allure Pour Homme Davidoff Zino Davidoff Thierry Mugler A*Men Calvin Klein Euphoria Men Cacharel Cacharel Pour Homme Chanel Egoiste Platinum Versace Dreamer Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Body Kouros Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Giorgio Beverly Hills Red for Men Montblanc Starwalker Christian Dior Higher Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci Pour Homme II