Marki » C » aromatyczno - zielone « Grupy

Image Cerruti dla mężczyzn

Image Cerruti dla mężczyzn

Image marki Cerruti to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Image został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są Śliwka, liść bananowca, gruszka i pieprz; nutami serca są cyprys, liść figi, jaśmin i drzewo gwajakowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, tahitiańska wetyweria, piżmo i cedr.

Śliwka Liść bananowca Gruszka Pieprz

Cyprys Liść figi Jaśmin Drzewo gwajakowe

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Tahitiańska wetyweria Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Image by Cerruti.

Omnia Crystalline
Whisper Blush

Image Recenzje Perfum

Walter
Walter

Zapach ten poznałem w 1998 roku w pierwszej w Warszawie (?) Sephorze przy Nowym Świecie. Jako 11-sto letni dzieciak od razu wypatrzyłem na półce ciekawy flakon z korkiem przypominającym zapalniczkę. Można powiedzieć, że zakochałem się w tym zapachu od pierwszego powąchania. Za każdym razem będąc w perfumerii używałem tych perfum.
Mijały lata, na półkach sklepów pojawiały się inne, nowe zapachy a ja po pewnym czasie niestety zapomniałem o Cerruti Image... Aż w końcu parę lat temu, sam sobie zadałem pytanie - czemu ich jeszcze nie mam?! Szybko naprawiłem ten błąd. Jak tylko przybyła paczuszka z perfumami, szybko ją otworzyłem i ujrzawszy ten sam, wspaniały flakonik spryskałem się jego zawartością.
Tak... Znów miałem kilkanaście lat. Wróciły stare, dobre, spokojne i beztroskie czasy, gdy człowiek poza szkołą i drobnymi pracami domowymi nie miał prawie żadnych obowiązków.
Co jakiś czas wracam do tych perfum - głównie wiosną i latem. Wspaniała gruszka wraz ze śliwką i lekką nutą pieprzu do dziś mi się podoba. Mimo, że mam o 18 (!) lat więcej nie wyrosłem z tego zapachu. I bardzo się z tego cieszę!
Polecam wszystkim, którzy chcą wrócić myślami, wspomnieniami do końca lat 90. Dziś w przeciwieństwie do tamtych czasów perfumy te mają bardzo przystępną cenę. Można rzec, że śmieszną.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Początek jest obiecujący i ładny. Czuć intensywnie śliwkę i gruszkę w otoczeniu jaśminu i pieprzu. Jest słodkawo i bardzo apetycznie. Aromatycznie powiedziałbym nawet. Potem jednak zapach skręca w stronę balwiersko- kolońską i zaczynam się czuć jak starym zakładzie fryzjerskim. Mydlano- mdlący i nieco drażniący nos "starodawny" aromat nijak się ma do nowoczesnego otwarcia i zapach traci tutaj nieco na notach. Ratuje go jeszcze ostatnia balsamiczna faza którą jednak mydełko też stara się zagłuszyć i zdominować. Zadowalająca trwałość i (na szczęście) niezbyt intensywna projekcja sprawiają że choć wystawię mu pozytywną cenzurkę to nie polecę wszystkim. Trzeba go jednak chyba przetestować przed zakupem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Image, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Image, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Image marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Image marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Man Eau Fraiche Chanel Allure Pour Homme Azzaro Visit For Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Dolce&Gabbana D&G Davidoff Zino Davidoff Thierry Mugler A*Men Givenchy Givenchy Gentleman Christian Dior Dior Homme Sport Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent Body Kouros Christian Dior Dior Homme Intense Calvin Klein Euphoria Men Chanel Egoiste Platinum Cacharel Cacharel Pour Homme Aramis Aramis Versace Dreamer Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme