Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

CerrutiSi Cerruti dla mężczyzn

CerrutiSi Cerruti dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 9

CerrutiSi Cerruti dla mężczyzn Filmy

CerrutiSi marki Cerruti to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. CerrutiSi został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są imbir i mandarynka; nutami serca są Żywice, rozmaryn, cedr i geranium; nutami bazy są syjamski benzoes, liść paczuli, mech dębowy i heliotrop.

Imbir Mandarynka

Żywice Rozmaryn Cedr Geranium

Syjamski benzoes Liść paczuli mech dębowy Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CerrutiSi by Cerruti.

Avant-Garde

CerrutiSi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti CerrutiSi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti CerrutiSi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CerrutiSi marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CerrutiSi marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Zirh Ikon Gucci Gucci pour Homme Amouage Jubilation for Men Lubin Idole Gucci Envy for Men Frederic Malle Musc Ravageur Prada Infusion d`Homme Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Lalique Encre Noire Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Donna Karan Black Cashmere Jesus Del Pozo Arabian Nights Chanel Egoiste Cartier Declaration Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Serge Lutens Rousse Olivier Durbano Black Tourmaline Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Juicy Couture Dirty English for Men