Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cerruti pour Homme Couture Edition Cerruti dla mężczyzn

Cerruti pour Homme Couture Edition Cerruti dla mężczyzn

lekko korzenny

Cerruti pour Homme Couture Edition marki Cerruti to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cerruti pour Homme Couture Edition stworzyli Michel Girard i Gilles Romey. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są bazylia, anyż gwiazdkowaty i kolendra; nutami bazy są cedr, drzewo gwajakowe i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Bazylia Anyż gwiazdkowaty Kolendra

Cedr Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerruti pour Homme Couture Edition by Cerruti.

Cerruti pour Homme Couture Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerruti pour Homme Couture Edition marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerruti pour Homme Couture Edition marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Chevignon Che by Chevignon Hugo Boss Boss Elements Aqua O Boticario Zaad Royall Fragrances Royall Vetiver Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Compagnia Delle Indie Vetyver O Boticario Dimitri Demeter Fragrance Dirt Tous Tous Man Sport Hugo Boss Boss Bottled Night Teufels Kuche Messiah