Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Cerruti Pour Homme Cerruti dla mężczyzn

Cerruti Pour Homme Cerruti dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny
Cerruti Pour Homme Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia Cerruti Pour Homme Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia

Cerruti Pour Homme marki Cerruti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Cerruti Pour Homme został wydany w 2007 roku. Cerruti Pour Homme stworzyli Michel Girard i Gilles Romey. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są kolendra, bazylia i anyż; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i cedr.

Mandarynka Bergamotka

Kolendra Bazylia Anyż

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerruti Pour Homme by Cerruti.

Cerruti Pour Homme Recenzje Perfum

Cerruti Pour Homme by Cerruti 2.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Cerruti Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Cerruti Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerruti Pour Homme marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerruti Pour Homme marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Jesus Del Pozo Adventure Quasar Alfred Sung Sung Homme Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Paco Rabanne Tenere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Emanuel Ungaro Ungaro Man Geo. F. Trumper Skye Aramis Surface Franck Olivier Sun Java for Men Eclectic Collections Carte Blanche Arno Sorel Shaman