Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet Zdjęcia Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet Zdjęcia Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet Zdjęcia Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti dla kobiet Zdjęcia

Cerruti 1881 Eau d'Ete marki Cerruti to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Cerruti 1881 Eau d'Ete został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są cyklamen i różowy hiacynt; nutami serca są Śliwka, czerwona piwonia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i biała ambra.

Cyklamen Różowy hiacynt

Śliwka Czerwona piwonia Jaśmin

Drzewo sandałowe Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerruti 1881 Eau d'Ete by Cerruti.

Cerruti 1881 Eau d'Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerruti 1881 Eau d'Ete marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerruti 1881 Eau d'Ete marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin The Body Shop Aqua Lily Bond No 9 Central Park Guerlain Samsara Shine Gap Gap Blue No.655 For Her Miller Harris Fleur du Matin Gres Folie Douce Viktor&Rolf Eau Mega Nicolas Danila European Gardens Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Demeter Fragrance Linden