Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cerruti 1881 Blanc Cerruti dla kobiet

Cerruti 1881 Blanc Cerruti dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Cerruti 1881 Blanc Cerruti dla kobiet Zdjęcia Cerruti 1881 Blanc Cerruti dla kobiet Zdjęcia Cerruti 1881 Blanc Cerruti dla kobiet Zdjęcia

Cerruti 1881 Blanc marki Cerruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cerruti 1881 Blanc został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są aldehydy, gruszka i biały grejpfrut; nutami serca są frezja, gardenia i kwiat bawełny; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Aldehydy Gruszka Biały grejpfrut

Frezja Gardenia Kwiat bawełny

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerruti 1881 Blanc by Cerruti.

Cerruti 1881 Blanc Recenzje Perfum

Cerruti 1881 Blanc by Cerruti 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Cerruti 1881 Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Cerruti 1881 Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerruti 1881 Blanc marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerruti 1881 Blanc marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Guerlain L'Instant Magique Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Stella Cadente Aqua Victoria`s Secret Body by Victoria Lancome Magnifique Eau de Toilette Pink Room Parfum Pour Toi Baldinini Baldinini Parfum Glace Bruno Acampora Sballo Fiorucci Amore 14 White Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Christina Aguilera Royal Desire Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi