Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Cerruti 1881 Black Cerruti dla mężczyzn

Cerruti 1881 Black Cerruti dla mężczyzn

agarowy
Cerruti 1881 Black Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia Cerruti 1881 Black Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia

Cerruti 1881 Black marki Cerruti to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cerruti 1881 Black został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są lawenda, pieprz i gorzka pomarańcza; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek i cedr; nutami bazy są agar (oud), drzewo gwajakowe i marcepan.

Lawenda Pieprz Gorzka pomarańcza

Gałka muszkatołowa Kminek Cedr

Agar (oud) Drzewo gwajakowe Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerruti 1881 Black by Cerruti.

Cerruti 1881 Black Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Od początku do końca są bardzo słodkie.
Przede wszystkim jest to na mnie słodycz najpewniej pochodząca z marcepanu, bo ani grama migdałów nie czuć,a jedynym gourmandem jest tu on. Połączona jest z pomarańczą, co w sumie daje efekt kwiatu tejże rośliny. Za nimi spokojnie stoi lawenda, która przeplata się ze słodyczą, nie chłonie jej łapczywie, co sprawia, że kompozycja nie jest aż za słodka. Odświeża ona (lawenda) nieco tło, ale nie w sposób odbijający od reszty, bowiem wszystko tu do siebie pasuje, nie ma sytuacji "każdy robi po swojemu". Panuje pełna zgoda, nie ma kontrastów.
Im bliżej bazy tym więcej drewna i przypraw; oud (jakiś taki szczupły), pieprz i gałka muszkatołowa. Tu robi się bardziej męsko; ogólnie wg mnie jest to unisex, w pierwszej fazie bardziej w stronę pań, potem z przechyłem na stronę panów.
Ładny i bez większych ambicji.
Dla mnie zbyt słodkie, zbyt niezdecydowane w kwestii bycia unisexem. Po wielu, wielu podejściach rozłożonych w czasie jestem ostatecznie pewny co do jego oceny.

Prorok
Prorok

Nieco przypomina mi lanvin arpege ale nie jest az tak slodki . Słodki ale nie przesłodzony w damska strone jak np. Gaiac . Słodki w sensie slodkosci Dunhill Desire . Wyczuwalny marcepan w otoczeniu kwiatow , cytrusów i drewna . Wydzwięk ma taki jakby jagodowy - choc tych owocow nie ma w skladzie . moze to polaczenie marcepanu z gorzka pomarancza daje taką jakby jagodową nutę . Pachnie elegancko , mesko , gourmandowo i troche tajemniczo. Trwalosc i projekcja bez zarzutu. Zbiera duzo komplementow od pań . Świetny na randki i wieczorne wyjscia do restauracji , na przyjecie czy do klubu . Zdecydowanie na jesien i zimę , zimne wiosenne dni . Sprawdzi sie tez do garnituru do biura , jesli nie przesadzimy z aplikacja

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Cerruti 1881 Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Cerruti 1881 Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerruti 1881 Black marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerruti 1881 Black marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Dreamer Burberry Burberry Brit for Men Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Boucheron Jaipur Homme Viktor&Rolf Antidote Christian Dior Dune Chanel Antaeus Lubin Idole Eau de Parfum Chanel Pour Monsieur Trussardi Trussardi Inside for men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Thierry Mugler The Taste of Fragrance A*Men Christian Dior Fahrenheit Absolute Gres Cabotine Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Givenchy Pi Davidoff Zino Davidoff Boucheron Boucheron Cartier Declaration d'Un Soir Montblanc Legend