Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

1881 Men Cerruti dla mężczyzn

1881 Men Cerruti dla mężczyzn

1881 Men Cerruti dla mężczyzn Filmy 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Filmy
1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia 1881 Men Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia

1881 Men marki Cerruti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. 1881 Men został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martin Gras. Nutami głowy są lawenda, goździk (roślina), galbanum, bergamotka, jałowiec, cyprys i Żywica elemi; nutami serca są wetyweria, ylang-ylang, róża, konwalia i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr, pieprz i sosna.

Lawenda Goździk (roślina) Galbanum Bergamotka Jałowiec Cyprys Żywica elemi

Wetyweria Ylang-ylang Róża Konwalia Liść czarnej porzeczki

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Pieprz Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Men by Cerruti.

Boucheron

1881 Men Recenzje Perfum

Walter
Walter

Bardzo dobry, prawdziwie męski zapach. Świeżość igliwia, lawendy, cytrusów i mchu przenika się tu z nutą kwiatową i bardzo charakterystycznym liściem czarnej porzeczki nadającym mu nieco goryczy. Bardzo suchy. Świeży, ale dosyć ciężki. Czasami wyczuwam w nim "benzynę" jak w Dior'ze Fahrenheit. Ma też coś wspólnego z Chanel Egoiste Platinum, w którym wyraźnie czuć, że się na nim wzorowano (powstał 3 lata po 1881 PH).
Nie zgodzę się, że to zapach dla dziadków. Myślę, że jest odpowiedni dla mężczyzn w wieku około 30. roku życia wzwyż. Ja bardzo dobrze się z nim "dogaduję" (a nie mam jeszcze 30 lat), choć na koleżankach z pracy (z pokoju) nie wywarł pozytywnego wrażenia. Ale cóż... Jedna z nich używa Lancome La Vie Est Belle, za którym z kolei ja i druga koleżanka niezbyt przepadamy :-) Nie można mieć wszystkiego.

Podsumowując, polecam ten jakże klasyczny, elegancki, stonowany i ponadczasowy zapach wszystkim, którzy potrzebują eleganckiej wody toaletowej a mają dosyć niestety oklepanego już wspomnianego Chanel'a. Polecam go także tym, którzy lubią się cofnąć do końca lat 80./początku 90. Cerruti 1881 Pour Homme dobrze komponuje się z muzyką Enyi z tamtych właśnie czasów, która świetnie oddaje ducha tego zapachu. Spokojny, stonowany i z głębią. Pozostaje w pamięci.

sdp
sdp

Zapach ten kojarzy mi się z moim dziadkiem, który golił się raz w tygodniu - w niedzielę - przed pójściem do kościoła. Golenie w stylu "old fashioned": krem do golenia w tubie, pędzel, maszynka z żyletką i na koniec obfite zlanie się wodą kolońską oraz obowiązkowe posykiwanie, kiedy alkohol szczypał w podrażnioną skórę na szyi.
Określenie "dziadkowy" nasuwa mi się samo. Przywołuje jednak wspaniałe wspomnienia i za to go lubię.
Używam jedynie, będąc w domu. Wyjść do ludzi jakoś nie mam odwagi.
Trwałość niezła, projekcja ogromniasta.

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Bardzo ciekawy, elegancki zapach. Zmienny jak „Dwunastu gniewnych ludzi”. Wysoki poziom wykonania. Początek jest staromodny - warsopodobny. Im dalej w las tym lepiej pachnie. Wielką przyjemnością jest przebywanie w towarzystwie kogoś Kto używa tych perfum. Jest ciekawie jak w dobrym kinie Alfreda Hitchcocka, czy Stanleya Kubricka. Nuty leśne pachną jak prawdziwe. Trzeba powąchać, ale nie każdemu się podoba.

artplast
artplast

Bardzo atrakcyjny świeży koloński męski elegancki zapach. Odczuwa się w nim liście czarnej porzeczki oraz igliwie. Trwałość dobra, projekcja przeciętna do dużej. Nie jest to zapach dla prymitywnego mężczyzny stosującego adidasy, str8-ty, playboye itp. syntetyczne odory toaletowe

Mr. Orgrind
Mr. Orgrind

Bardzo lubię, jak spod świeżych konwaliowo-różanych nut wyłania się kamforowo-korzenna baza. Zapach ten oczarował mnie w studenckich latach, w jednej z pierwszych w moim mieście perfumerii z prawdziwego zdarzenia i do tej pory mi się podoba. Mmmmm, TAK! (jak śpiewa Kate Bush w "Sensual World" ;)

drejk
drejk

Perfumy kupiłem w ciemno kierując się opiniami i nutami zapachowymi. Nie jest to zapach dla młodych ludzi, chyba że noszony z przekąsem. Pachnie jak oldschoolowa woda kolońska (cytryna z lawendą i iglakami) idealna dla dziadka. Trwałość i projekcja ogromne, pachnie jeszcze następnego dnia, wtedy też zapach jest przyjemniejszy. Otwarcie trzeba po prostu przeczekać zanim wyjdzie się z domu, a i tak ludziom raczej się nie spodoba. Przestałem go używać po komentarzu pewnej pani, która stwierdziła, że w pomieszczeniu gdzie siedziałem musiał być jakiś stary śmierdzący dziad. Teraz używam najczęściej kiedy sprzątam i wiem, że nie będę nigdzie wychodził.

camici
camici

Klasyk.Cytrusowo-iglasto-żywiczny o bardzo dobrej projekcji i trwałości.Mocny,męski zapach,w taki charakterystyczny koloński sposób.Niedawno miałem go na sobie i w pracy usiadłem obok pani,która tak oto zareagowała na tę woń,(chyba powinienem potraktować to jako komplement)ale czuć chłopem.Osobom nie gustującym w świeżych,wodnych woniach, pozycja to przetestowania.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Jako wielbiciel klasyków bardzo pozytywnie wypowiem się o tutejszym bohaterze. U schyłku mojej szkolnej edukacji robił wielką karierę, można go było wyczuć za każdym zakrętem i od kilku znajomych jednocześnie. Mam wielki sentyment. Obecnie sporadycznie wyczuwam od kogoś, przyznam najczęściej od siebie, bo od czasu do czasu sobie nie odmówię. Nie noszę długo, najwyżej kilka dni, jego wyrazistość trochę mnie męczy na dłuższy dystans. Nawiązuje dumnie do najstarszych klasycznych kompozycji Można używać go cały rok z wyjątkiem upalnych dni, ponieważ tu mi się nie całkiem sprawdził. W odczuciu intensywnie iglasty i bardzo specyficzny, nie do pomylenia. Z obserwacji wynika, że może się nie podobać. Ja do tej grupy osób się nie zapiszę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Men marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Men marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Chanel Antaeus Guy Laroche Drakkar Noir Azzaro Azzaro pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Loewe Esencia pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Christian Dior Eau Sauvage Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Ralph Lauren Polo Lalique Encre Noire Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Adidas Adidas Active Bodies Guerlain Vetiver Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Geoffrey Beene Grey Flannel Dolce&Gabbana D&G Antonio Puig Quorum Versace Dreamer