Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

1881 Fairplay Cerruti dla mężczyzn

1881 Fairplay Cerruti dla mężczyzn

Mam: 1

1881 Fairplay Cerruti dla mężczyzn Zdjęcia

1881 Fairplay marki Cerruti to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 1881 Fairplay został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kolendra, cytryna amalfi i pieprz; nutami serca są rozmaryn, gałka muszkatołowa i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i fasolka tonka.

Kolendra Cytryna Amalfi Pieprz

Rozmaryn Gałka muszkatołowa Bazylia

Drzewo sandałowe Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Fairplay by Cerruti.

1881 Fairplay Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Aromatycznie, lekko i przyjemnie. Bezpieczny nie wadzący nikomu zapach który idealnie nadaje się na ciepłe dni do pracy. Otwarcie przywiodło mi na myśl Nauticę Blue- ten sam proszkowy wstęp dający poczucie bieli i świeżości. Potem wpadają na moment przyprawy i delikatnie zakręci w nosie od pieprzu. Lecz, jakby to zaśpiewała Sośnicka- "to tylko chwila, która nie boli jak inne". Jest taki moment w tej kompozycji kiedy czujemy się trochę jak byśmy byli w tartaku i wąchali świeżo rozpruwane pnie drzew. Ten moment podoba mi się najbardziej. Koniec jest cichutenki, przyskórny i delikatnie słodki. Trwałość nie powala a projekcja jest bardzo stonowana. Ale sama kompozycja mi się podoba i bardzo komfortowo się ten zapach nosi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Fairplay, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Fairplay, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Fairplay marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Fairplay marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Davidoff Echo Gucci Gucci Rush for Men Hermes Un Jardin Apres la Mousson L`Erbolario China Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Olivier Durbano Amethyst Parfumerie Generale Bois de Copaiba Linari Notte Bianca Avon Herve Leger Homme Montale Aoud Safran Kesling Be Bop Jeanne Arthes Boum Pour Homme