Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1881 Edition Blanche Cerruti dla kobiet

1881 Edition Blanche  Cerruti dla kobiet

ozonowy
1881 Edition Blanche  Cerruti dla kobiet Zdjęcia

1881 Edition Blanche marki Cerruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1881 Edition Blanche został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i liść fiołka; nutami serca są mimoza i heliotrop; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Czarna porzeczka Liść fiołka

Mimoza Heliotrop

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Edition Blanche by Cerruti.

1881 Edition Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Edition Blanche , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Edition Blanche , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Edition Blanche marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Edition Blanche marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Chopard Infiniment Giorgio Armani Armani Mania Hermes Kelly Caleche Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Tommy Bahama Tommy Bahama Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Jovoy Paris Poudre Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Le Labo Rose 31 Lulu Beauty Lulamae Jeanne Arthes CO2 Pour Femme