Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1881 Edition Blanche  Cerruti dla kobiet

ozonowy
żółtych kwiatów
1881 Edition Blanche  Cerruti dla kobiet Zdjęcia

1881 Edition Blanche marki Cerruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1881 Edition Blanche został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i liść fiołka; nutami serca są mimoza i heliotrop; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Czarna porzeczka Liść fiołka

Mimoza Heliotrop

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Edition Blanche by Cerruti.

1881 Edition Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Edition Blanche , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Edition Blanche , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Edition Blanche marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Edition Blanche marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Intense Keiko Mecheri Peau de Peche Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Ulric de Varens Varens Love Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Dorin Un Air de Paris Guepard Espiegle Paul Smith Rose Summer Edition Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Molinard Les Fleurs: Violette Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli