Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1881 Bella Notte Woman Cerruti dla kobiet

1881 Bella Notte Woman Cerruti dla kobiet

1881 Bella Notte Woman marki Cerruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1881 Bella Notte Woman został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są jeżyna i bergamotka; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Jeżyna Bergamotka

Kwiat pomarańczy

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Bella Notte Woman by Cerruti.

1881 Bella Notte Woman Recenzje Perfum

agnieszkaw73
agnieszkaw73

Będą się podobać i powinny się podobać, ponieważ są śliczne, otulające, z nutami drzewnymi, a zatem także ciepłe. Mnie urzekły. Pachną elegancją, subtelnością, powściągliwością... To uroczy zapach.

1881 Bella Notte Woman by Cerruti 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Bella Notte Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Bella Notte Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Bella Notte Woman marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Bella Notte Woman marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Aoud Queen Roses Pino Silvestre Pino Blue Keiko Mecheri Peau de Peche Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Novae Plus Pink Garden Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Azagury Azagury Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Molinard Les Fleurs: Violette Cliff Richard Dream Maker Tom Ford Azure Lime Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret