Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Out Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

White Out Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

White Out marki Cerchi Nell’Acqua to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Out został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty owocowe, nuty drzewne, ambra, piżmo, wanilia i nuty zielone.

Nuty kwiatowe Nuty owocowe Nuty drzewne Ambra Piżmo Wanilia Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Out by Cerchi Nell’Acqua.

White Out Recenzje Perfum

Sztuczna, posypana skarmelizowanym, przypalonym cukrem wanilia – przypomina kiepskiej jakości świecę lub choinkę zapachową.

Momentami pojawia się nuta słodkiego, gotowanego mleka, która jest dość przyjemna, ale słabo wyczuwalna. Nietrwały i mało intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua White Out, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua White Out, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Out marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Out marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Calvin Klein Eternity Purple Orchid Ralph Lauren Glamourous Daylight Jennifer Lopez Deseo Kylie Minogue Sexy Darling s.Oliver s.Oliver Women Neotantric Manic Love for Her Lili Bermuda Paradise Jovan Black Musk Rasasi Abeer Chloe Love La Bouquetiere Desir Absolu