Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Waves Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

Waves Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

Waves marki Cerchi Nell’Acqua to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Waves został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, drzewo sandałowe, opoponaks, ambra, cynamon, bergamotka, fiołek i pieprz.

Lawenda Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Drzewo sandałowe Opoponaks Ambra Cynamon Bergamotka Fiołek Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Waves by Cerchi Nell’Acqua.

Waves Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Pierwsze kilkadziesiąt minut Waves niemal skutecznie mnie odstraszyło. Mimo ciekawej kompozycji, na pierwszy, drugi i trzeci plan wysuwa się drzewo sandałowe i suchy jak wiór cynamon. Całość pachnie trochę jak wnętrze sklepu z kadzidełkami i innymi orientalnymi, mocno przykurzonymi figurkami.

Następnie Waves trochę się ociepla, robi się przytulniej i nieco słodziej, zaczynają się wybijać nuty kwiatowe, wciąż pozostaje to jednak suchy, drewniany, mocno pudrowy zapach. Choć puder w perfumach bardzo lubię, tu jakoś jest za ciężko i za monotonnie, brakuje w Waves elementu, który ująłby zapach w spójną całość, a tak to mamy wtórny, sandałowy puder jakich wiele.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua Waves, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua Waves, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Waves marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Waves marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Cartier Must de Cartier Pour Homme Paco Rabanne XS Extreme Girl Michael Kors Chic Pierre Cardin Revelation Aramis Aramis Classic Reserve Iceberg Light Fluid Iceberg Man Montale Blue Amber Miller Harris Fleur Oriental Animale Animale for Men Coty Dark Vanilla LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Hilde Soliani Saaliiisssiimo