Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Visir Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

Visir Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Visir marki Cerchi Nell’Acqua to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Visir został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, dzięgiel, kardamon i czarny pieprz; nutami serca są róża turecka, olibanum, labdanum i ambra; nutami bazy są biała ambra, drzewo kaszmirowe, galbanum i bergamotka.

Mandarynka Pomarańcza Dzięgiel Kardamon Czarny pieprz

Róża turecka Olibanum Labdanum Ambra

Biała ambra Drzewo kaszmirowe Galbanum Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visir by Cerchi Nell’Acqua.

Visir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua Visir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua Visir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visir marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visir marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Escada Escada Magnetism for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Hermes Eau des Merveilles Constellation Orlane Be 21 Aubusson man.aubusson Sonia Rykiel Le Parfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Lorenzo Villoresi Alamut Sonoma Scent Studio Fireside Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Pacifica Spanish Amber