Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Visir Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

Visir Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Visir marki Cerchi Nell’Acqua to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Visir został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, dzięgiel, kardamon i czarny pieprz; nutami serca są róża turecka, olibanum, labdanum i ambra; nutami bazy są biała ambra, drzewo kaszmirowe, galbanum i bergamotka.

Mandarynka Pomarańcza Dzięgiel Kardamon Czarny pieprz

Róża turecka Olibanum Labdanum Ambra

Biała ambra Drzewo kaszmirowe Galbanum Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visir by Cerchi Nell’Acqua.

Visir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua Visir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua Visir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visir marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visir marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Salvador Dali Laguna Homme Gabriela Sabatini Devotion for Men Reminiscence 2000 Ans d'Amour Herve Leger Herve Leger Sonoma Scent Studio Fireside Animale Animale Animale for Men Atelier Flou Black Purple Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Angel Schlesser Oriental Dream Avon Turn 4XT