Marki » C » kwiatowe « Grupy

Peau d'Ange Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

Peau d'Ange Cerchi Nell’Acqua dla kobiet i mężczyzn

mleczny

Peau d'Ange marki Cerchi Nell’Acqua to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Peau d'Ange został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Nutami głowy są tulipan i piżmo; nutami serca są wanilia i biała orchidea; nutą bazy jest mleko.

Tulipan Piżmo

Wanilia Biała orchidea

Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peau d'Ange by Cerchi Nell’Acqua.

Peau d'Ange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua Peau d'Ange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua Peau d'Ange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peau d'Ange marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peau d'Ange marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Jacomo Paradox Ghost Ghost Cherish Avon Petal by Cynthia Rowley Shiseido Energizing Fragrance L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Jessica McClintock Always & Forever Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Caron Narcisse Blanc Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir Molton Brown Celestial Maracuja Oriflame Volare Magnolia