Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. L`Exotique został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, pomarańcza, mandarynka, nuty zielone i ambra.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Mandarynka Nuty zielone Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua.

L`Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Salvador Dali Dalistyle Esprit Night Life Summer Edition Man Guerlain Petite Guerlain Clean Clean Provence Cattier Eau du Verger Aqaba Aqaba for Men Creed Acier Aluminium Keiko Mecheri Scarlett Caswell Massey Verbena Asprey London Purple Water Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum