Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. L`Exotique został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, pomarańcza, mandarynka, nuty zielone i ambra.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Mandarynka Nuty zielone Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua.

L`Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Exotique marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Sisley Sisley Eau de 3 Masaki Matsushima mat; blue Creed Zeste Mandarine Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Demeter Fragrance Gin & Tonic Tallulah Jane 333 DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Acorelle Jardin des Thes Kristel Saint Martin KSM