Marki » C » kwiatowe « Grupy

Ipazia Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

Ipazia Cerchi Nell’Acqua dla kobiet

tuberozowy

Ipazia marki Cerchi Nell’Acqua to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ipazia został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, bergamotka, cytryna, pomarańcza, tangeryna, nuty drzewne, przyprawy, mimoza, róża, tuberoza, mech dębowy i ambra.

Petitgrain Bergamotka Cytryna Pomarańcza Tangeryna Nuty drzewne Przyprawy Mimoza Róża Tuberoza mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ipazia by Cerchi Nell’Acqua.

Ipazia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerchi Nell’Acqua Ipazia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerchi Nell’Acqua Ipazia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ipazia marki Cerchi Nell’Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ipazia marki Cerchi Nell’Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Etro Dianthus Alfred Sung Forever Nanette Lepore Love Bird Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Penhaligon`s Ellenisia Fragonard Maman Cherie Opus Oils Burlesque: Tramp Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille DSH Perfumes Nouveau Gardenia Oscar de la Renta Oscar Latin Light Florascent Aqua Floralis Rose