Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Magic Celine dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

żółtych kwiatów
Magic Celine dla kobiet Zdjęcia Magic Celine dla kobiet Zdjęcia

Magic marki Celine to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Magic został wydany w 1996 roku. Magic stworzyli Sophia Grojsman i Alain Astori. Nutami głowy są klementynka, kolendra, orchidea, gruszka i róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i piżmo.

Klementynka Kolendra Orchidea Gruszka Róża

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magic by Celine.

Vertigo

Magic Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Magic przypomina mi zagęszczoną i zintensyfikowaną wodę toaletową - nomen omen Vertigo :)

Miękki kwiatowo-owocowy zapach, dość słodki, trochę piżmowy i tak jakby mleczny.
Wyraźne są konwalia, ylang, klementynka, gruszka i piżmo. Precyzyjnie utkane.
Ma w sobie coś wytwornego i eleganckiego, zapach na specjalne okazje. Ale nie wyczuwam w nim charakterystycznego szyprowego akordu. Może dlatego, że to szypr z lat dziewięćdziesiątych.
Na mnie niestety bardzo nietrwały.
Wydaje mi się, że testuję wersję EDT.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Magic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Magic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magic marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magic marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau de Campagne Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Rochas Byzance Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss CoSTUME NATIONAL Scent Intense Caron Pour Une Femme de Caron Laura Biagiotti Laura Rose L`Erbolario Patchouli Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Roberta di Camerino L`Uomo R Paris Hilton Tease Lord`s Jester Daphne