Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fever pour Homme Celine dla mężczyzn

Fever pour Homme Celine dla mężczyzn

dymny

Fever pour Homme marki Celine to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fever pour Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są Żywica jodłowa i kardamon; nutami serca są szałwia, kadzidło i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wetyweria.

Żywica jodłowa Kardamon

Szałwia Kadzidło Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fever pour Homme by Celine.

Fever pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Fever pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Fever pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fever pour Homme marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fever pour Homme marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Mania Chanel Allure Homme Sport Jil Sander Sport for Men Joop! Rococo for Men Acqua di Biella Ca' Luna Baldessarini Del Mar Marbella Edition Diptyque L'Eau Trois Tonino Lamborghini Feroce Krigler Cosy Cedar Wood Montale Amber & Spices O Boticario Coffee Man Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum