Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fever pour Homme Celine dla mężczyzn

Fever pour Homme Celine dla mężczyzn

dymny

Fever pour Homme marki Celine to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fever pour Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są Żywica jodłowa i kardamon; nutami serca są szałwia, kadzidło i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wetyweria.

Żywica jodłowa Kardamon

Szałwia Kadzidło Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fever pour Homme by Celine.

Fever pour Homme Recenzje Perfum

Fever pour Homme by Celine 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Fever pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Fever pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fever pour Homme marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fever pour Homme marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men Molton Brown Black Pepper S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Al-Rehab Abeer Al Sharq Cereus Cereus No.11 Hermes Hermessence Paprika Brasil Kanabeach Kanabeach Homme Donna Karan DKNY Men Summer 2009 April Aromatics Root Chakra Oil Parfums 06130 Cedre Mazzolari Vetiver Lush The Smell of Freedom