Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Fever Celine dla kobiet

Fever Celine dla kobiet

Fever Celine dla kobiet Zdjęcia

Fever marki Celine to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Fever został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są czerwona pomarańcza i mandarynka; nutami serca są indyjski jaśmin i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Czerwona pomarańcza Mandarynka

Indyjski jaśmin Plumeria

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fever by Celine.

Hypnotic Poison

Fever Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Wspaniala dawka orientu w wariacji waniliowej. Fever opatuli cie w cieply kaszmirowy szal gdy za oknem plucha. Fever poprawi ci nastroj w leniwy ponury poranek, przebudzi cie slodycza i sprawi, ze inaczej zaczniesz dzien!!!
Fever jest slodki, w nucie glowy rozbudzi cie zapach aromatycznej czerwonej pomaranczy, w nucie serca jasmin spowije cie swoim upajajacym zapachem....a wanilia nie da o sobie zapomniec do noca dnia. W pozytywnym tego slowa znaczeniu
Fever jest nieco podobny do Hypnotic Poison, jest jak jego lzejsza, acz ciagle wyrazista wersja. I choc nuty obu zapachow nie maja wiele wspolnego, Fever z pewnoscia pokochaja Panie, ktore uwielbiaja HP - w koncu prawie kazda z nas czasem dla odmiany od killera wsrod zapachow wybiera cos lzejszego...
Fever jest zapachem godnym polecenia!!!
Trwalosc i moc bardzo przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fever marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fever marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Innocent Chopard Wish Pure Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Escada Escada Magnetism La Perla Eclix La Perla Dark Extacy Chopard Madness Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Yves Rocher Nature Millenaire Guerlain L'Instant de Guerlain Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Banana Republic Rosewood Carolina Herrera CH Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Calvin Klein Obsession Givenchy Very Irresistible Sensual Chopard Wish Versace Crystal Noir Burberry Burberry Brit Red