Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Collection Pastel Celine dla kobiet

Collection Pastel Celine dla kobiet

Miałem: 1

Collection Pastel marki Celine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Collection Pastel został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są Śliwka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są irys, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Śliwka Brzoskwinia Jabłko

Irys Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Pastel by Celine.

Collection Pastel Recenzje Perfum

Collection Pastel by Celine 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Collection Pastel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Collection Pastel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Pastel marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Pastel marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Dolce&Gabbana D&G Light Blue Ralph Lauren Ralph Bruno Banani Bruno Banani Woman Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Christian Dior Eau de Dolce Vita Fragonard Eau Fantasque Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Chanel Chance Eau Tendre Space NK Tuberoli MOR Cassis Noir