Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Collection Pastel Celine dla kobiet

Collection Pastel Celine dla kobiet

Miałem: 1

Collection Pastel marki Celine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Collection Pastel został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i szałwia muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Bergamotka Tangeryna Szałwia muszkatołowa

Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Pastel by Celine.

Collection Pastel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Collection Pastel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Collection Pastel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Pastel marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Pastel marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Laura Biagiotti Tempore Donna La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Vera Wang Flower Princess Etat Libre d`Orange Bendelirious Lulu Castagnette Je t`M :-) Aquolina Tweety Eclectic Collections Mantra s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Thymes Red Cherie Ulric de Varens Lily Prune Love Story LR LR Classics Martinique