Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Collection Pastel Celine dla kobiet

Collection Pastel Celine dla kobiet

Miałem: 1

Collection Pastel marki Celine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Collection Pastel został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i szałwia muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Bergamotka Tangeryna Szałwia muszkatołowa

Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Pastel by Celine.

Collection Pastel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Collection Pastel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Collection Pastel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Pastel marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Pastel marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Victoria`s Secret Pink Beach Ralph Lauren Ralph Wild Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Avon Pur Blanca Blush DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Marc Jacobs Apple Splash Hugo Boss Boss Orange Sunset InStyle Sex In The City Lust Paris Hilton Passport Paris Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2