Marki » C » orientalne « Grupy

Celine Oriental Summer Celine dla kobiet

Celine Oriental Summer Celine dla kobiet

migdałowy
Celine Oriental Summer Celine dla kobiet Zdjęcia

Celine Oriental Summer marki Celine to orientalne perfumy dla kobiet. Celine Oriental Summer został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są migdał, mandarynka i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Migdał Mandarynka Pieprz

Irys Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celine Oriental Summer by Celine.

Celine Oriental Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Celine Oriental Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Celine Oriental Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celine Oriental Summer marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celine Oriental Summer marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake Le Feu d'Issey Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Ambre Sultan Jean Patou Enjoy Fendi Fendi Theorema Cacharel Gloria Guerlain Shalimar Givenchy Organza Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Nu Annick Goutal Vanille Exquise Torrente L`Or de Torrente Aramis Tuscany Per Donna Emanuel Ungaro Desnuda Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Extravagance d'Amarige Lanvin Arpege Stella McCartney Stella Kenzo Kenzo Jungle le Tigre