Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Celine Celine dla kobiet

Celine Celine dla kobiet

wodny
Celine Celine dla kobiet Zdjęcia

Celine marki Celine to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Celine został wydany w 2001 roku. Celine stworzyli Christiane Plos i Jean Guichard. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść fiołka, czerwone jagody, gruszka i bergamotka; nutami serca są magnolia, irys, frezja i jaśmin; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło i ambra.

Czarna porzeczka Liść fiołka Czerwone jagody Gruszka Bergamotka

Magnolia Irys Frezja Jaśmin

Labdanum Drzewo sandałowe Wanilia Kadzidło Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celine by Celine.

Cabotine Cristalisme

Celine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Celine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Celine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celine marki Celine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celine marki Celine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Christian Dior Dior Star Rance 1795 Eugenie Victoria`s Secret Pink Beach Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Escada Escada Marine Groove Voluspa Corsica Sage Machado Garnet & Amethyst Fendi Fan di Fendi Fiorucci Pin Up I M Funny Laila Bagge You Rock Zara Zara Femme