Marki » C » kwiatowe « Grupy

Simply Chic Celine Dion dla kobiet

Simply Chic Celine Dion dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Simply Chic Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Simply Chic Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Simply Chic Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

Simply Chic marki Celine Dion to kwiatowe perfumy dla kobiet. Simply Chic został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są frezja, kwiat lipy i esencja różana; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka

Frezja Kwiat lipy Esencja różana

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simply Chic by Celine Dion.

Simply Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Simply Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Simply Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simply Chic marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simply Chic marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Paco Rabanne XS Pour Elle Perry Ellis 360° Trussardi Trussardi Jeans Rochas Lumiere Antonio Puig Barbie Blue Bond No 9 Madison Soiree Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete DSH Perfumes Pink Gardenia Novaya Zarya Gvozdika Royal Apothic Versailles Afternoon Florascent Aqua Floralis 1er Mai