Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Signature Celine Dion dla kobiet

Signature Celine Dion dla kobiet

Signature Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Signature Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

Signature marki Celine Dion to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Signature został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są czerwone jabłko, mimoza i gujawa; nutami serca są jaśmin, róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe, nuty drzewne, piżmo i ambra.

Czerwone jabłko Mimoza Gujawa

Jaśmin Róża Magnolia

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by Celine Dion.

Halle

Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla J`Aime La Nuit Lolita Lempicka Si Lolita Gucci Gucci Guilty Shiseido Zen Yves Rocher So Elixir Calvin Klein Reveal Shiseido Zen Eau de Parfum Fragonard Diamant Oriflame Manful Calvin Klein Truth Oriflame Grace Celine Dion Sensational Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her Serge Lutens Jeux de Peau Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Oriflame Architect Eisenberg J'ose Giorgio Armani Idole d`Armani Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Elizabeth Arden Green Tea