Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sensational Moment Celine Dion dla kobiet

Sensational Moment Celine Dion dla kobiet

orzechowy
Sensational Moment Celine Dion dla kobiet Filmy

Sensational Moment marki Celine Dion to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sensational Moment został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, jeżyna i różowy grejpfrut; nutami serca są orchidea, frezja, imbir i różowa piwonia; nutami bazy są orzech laskowy, piżmo i biała ambra.

Mandarynka Jeżyna Różowy grejpfrut

Orchidea Frezja Imbir Różowa piwonia

Orzech laskowy Piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensational Moment by Celine Dion.

Sensational Moment Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Sensational Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Sensational Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensational Moment marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensational Moment marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Annick Goutal Petite Cherie Elizabeth Arden Green Tea Lotus Mary Kay Velocity Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Massimo Dutti En Esencia Eclectic Collections Mantra Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition La Bouquetiere La Creatrice Bogner Bogner for Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby LR Agent XX