Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Brilliance Celine Dion dla kobiet

Pure Brilliance Celine Dion dla kobiet

Pure Brilliance Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Pure Brilliance Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

Pure Brilliance marki Celine Dion to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure Brilliance został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są gruszka, nuty zielone, frezja i zielone jabłko; nutami serca są wiciokrzew, lilia i konwalia; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i brzoskwinia.

Gruszka Nuty zielone Frezja Zielone jabłko

Wiciokrzew Lilia Konwalia

Nuty drzewne Piżmo Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Brilliance by Celine Dion.

Guess for Women

Pure Brilliance Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Wiosenny, bardzo brzoskwiniowy. Niestety nie rozwija się na mnie i po godzinie czuję tylko piżmową bazę, w której nie ma już nic odkrywczego:( szkoda mi, bo robiłam już podchody na mała flaszkę, a tymczasem kolejne testy odwiodly mnie od zakupu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Pure Brilliance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Pure Brilliance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Brilliance marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Brilliance marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Beyonce Heat Rush Britney Spears Believe Lanvin Jeanne Lanvin Oriflame Power Woman Sarantis C-Thru Pearl Garden Puma Yellow Britney Spears Midnight Fantasy Jessica Simpson Fancy Oriflame Mirage Cerruti 1881 Rihanna Rogue Love Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Louis Feraud Louis Feraud Roberto Cavalli Just Cavalli Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Jennifer Lopez JLust Kimberly Wyatt Kaydance