Marki » C » kwiatowe « Grupy

Paris Nights Celine Dion dla kobiet

Paris Nights Celine Dion dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

Paris Nights Celine Dion dla kobiet Filmy
Paris Nights Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Paris Nights Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

Paris Nights marki Celine Dion to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Nights został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są marakuja, czarny fiołek i wisteria; nutami serca są złotokap, osmantus, dziki jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, wanilia i drzewo kaszmirowe.

Marakuja Czarny fiołek Wisteria

Złotokap Osmantus Dziki jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Nights by Celine Dion.

Paris Nights Recenzje Perfum

hedera_helix
hedera_helix

Zapach jest rewelacyjnie skomponowany. Przyjemnie słodki, ciepły i kobiecy. Przepieknie pachnie na mojej skórze, zwracał uwagę otoczenia

Załuję, że zostałwycofany ze sprzedaży i nigdzie nie można go kupić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Paris Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Paris Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Nights marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Nights marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Alfred Sung Forever Anna Sui Anna Sui Fragonard Fragonard Norell Norell Oriflame Petal Quartz Jardin de France Lilas Bath and Body Works Butterfly Flower Susanne Lang Lotus Blossom DSH Perfumes Pink Gardenia Alta Moda Real Lulu Beauty Dame