Marki » C » kwiatowe « Grupy

Celine Dion Parfum Notes Celine Dion dla kobiet

Celine Dion Parfum Notes Celine Dion dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 7

Celine Dion Parfum Notes marki Celine Dion to kwiatowe perfumy dla kobiet. Celine Dion Parfum Notes stworzyli Jean-Pierre Bethouart i Jean-Claude Delville. Nutami głowy są mimoza, nektarynka, gardenia i lilia wodna; nutami serca są piwonia, heliotrop i orchidea; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, wetyweria i białe piżmo.

Mimoza Nektarynka Gardenia Lilia wodna

Piwonia Heliotrop Orchidea

Australijskie drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celine Dion Parfum Notes by Celine Dion.

Celine Dion Parfum Notes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Celine Dion Parfum Notes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Celine Dion Parfum Notes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celine Dion Parfum Notes marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celine Dion Parfum Notes marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Nina Ricci Ricci Ricci Gucci Envy The Healing Garden Jasmine Therapy Paco Rabanne XS Pour Elle Gabriela Sabatini Magnetic Lancome Hypnose Yves Rocher Pur Desir de Lilas Estée Lauder Pleasures Bruno Banani Scent From Heaven Mexx Perspective Man Bruno Banani Scent From Hell Joop! Joop! Go Electric Heat CnR Create Air Gemini Joop! Wolfgang Joop Freigeist Iceberg Universe Sanctuary Sanctuary Classic Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Oriflame Believe Joop! Muse