Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Belong Celine Dion dla kobiet

Belong Celine Dion dla kobiet

Belong Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Belong Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Belong Celine Dion dla kobiet Zdjęcia Belong Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

Belong marki Celine Dion to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Belong został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są ananas, wiśnia, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są orchidea, piwonia i kwiat bawełny; nutami bazy są cyprys i cyprysik japoński. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best Packaging Women`s Popular Appeal 2006.

Ananas Wiśnia Bergamotka Czerwone jagody

Orchidea Piwonia Kwiat bawełny

Cyprys Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belong by Celine Dion.

Belong Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

troche owocowy, mocno bawelniany. bylby fajny, gdyby byl delikatniejszy, lzejszy. a jest mocno skoncentrowany, potrafi poddusic i zakrecic w glowie. dla mnie to jest taki typ zapachu, ktory na poczatku robi pozytywne wrazenie, kupuje, uzyje kilka - kilkanascie razy, a potem oddaje go w dobre rece bo mam go juz dosyc.

Pure
Pure

Pozytywne zaskoczenie wśród zapachów celebryckich. Kobiecy, łagodny, ciepły zapach na każdy dzień. Nienachalny, lecz dobrze wyczuwalny i trwały.
Delikatny zapach kwiatowo-orientalny. Z nut rozpoznaję tylko kwiat bawełny; poszczególne nuty nie wyróżniają się.
Kojarzy mi się z dobrą i miłą osobą - mamą, przyjaciółką, sympatyczną panią sąsiadką. Mają w sobie coś bezpiecznego i eleganckiego. Polecam dla poszukiwaczek "value for money" i jako relaks po perfumeryjnych eksperymentach. W podobnym klimacie (choć zapach niepodobny, ale przywołuje podobne odczucia) jak My glow J. Lo.

Madzia2109
Madzia2109

Kolejna perełka w mojej kolekcji. Absolutnie jedyne w swoim rodzaju, raczej orientalne, niż kwiatowe. Zapach jest ciepły, kojarzy mi się z kaszmirowym sweterkiem, zapinanym na srebrne guziczki. Elegancki, dojrzały zapach dla ułożonej, dobrze ubranej kobiety.

Belong by Celine Dion 3.79 out of 5 based on 15 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion Belong, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion Belong, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belong marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belong marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Oriflame Mirage Paco Rabanne Olympea Cacharel Amor Amor Thierry Mugler Alien Lancome Tresor Oriflame Believe Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Lancome Hypnose Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Valentino Valentina Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Burberry Burberry Women Yves Saint Laurent Black Opium Yves Saint Laurent Belle d`Opium Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Cartier Le Baiser Du Dragon