Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

All For Love Celine Dion dla kobiet

All For Love Celine Dion dla kobiet

Mam: 7 Chcę: 4

All For Love Celine Dion dla kobiet Zdjęcia All For Love Celine Dion dla kobiet Zdjęcia All For Love Celine Dion dla kobiet Zdjęcia

All For Love marki Celine Dion to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, All For Love został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są frezja, mandarynka i nuty zielone; nutami serca są róża, jaśmin, kwiat pomarańczy i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Frezja Mandarynka Nuty zielone

Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy Cedr

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about All For Love by Celine Dion.

In The Mood For Love
Iceberg

All For Love Recenzje Perfum

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

I znów kolejny zapach ,o którym mało kto wie,a o którym byśmy głośno rozprawiali , a nie rzadko i zachwycali, gdyby powstał w jakimś znakomitym domu perfumeryjnym, a twórcą kompozycji zapachowej okazał się nie kto inny jak artysta Francis Kurkdijan .Swoją drogą to też dobrze, że można czasem nabyć dobry zapach bez konieczności naruszania debetu na koncie.Zapach , powiedziałabym jest całoroczny i choć jest zdecydowanie kwiatowy, moje skojarzenia biegną w stronę nut morskich, o ile takie są .Jak zawsze nie popisze się znajomością wyczuwania poszczególnych akordów, ale przecież w perfumach nie o to chodzi,bo przecież liczy się impresja, a ta mnie zadowala.Przede wszystkim to zapach,radosny, ciepły i otulający.Wydaje się być bardzo ulotny i delikatny, ale z każdą chwilą przybiera na sile i pięknie się rozwija.
Trwałość bardzo dobra, do 10 godzin błądzi po skórze przyjemny zapach,który jest pozbawiony chemicznych i plastikowych nut.Zachęcam do kupna, zapach wart jest próby.
Co do podobieństwa, przed. laty zachwycałam się Iceberg Iceberg dla kobiet i widzę dużo podobieństwo obu zapachów.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Niektóre celebryckie zapachy potrafią mnie zaskoczyć, więc z chęcią spróbowałam także i tego, który uśmiechał się do mnie na perfumeryjnej półce. Spotkało mnie jednak rozczarowanie – zapach jest niestety niczym niewyróżniający się od innych. Miło się go używa, pasowałby na wiosnę i lato, nikomu nie przeszkadza i jest taki „przezroczysty”. Wyczuwam w nim przede wszystkim białe kwiaty, jakieś przyjemne cytruski i dużo pudru.

Klimat podobny do niektórych flankerów Eternity, ale tu trwałość i projekcja niestety kuleje. All For You na skórze utrzymuje się ok. 5 godzin, ale tak naprawdę zapach zaczyna niknąć w otoczeniu już po dwóch godzinach. Absolutnie nigdy nie powiedziałabym, że jest brzydki. Jest po prostu mało ciekawy. Idealny sklepowy zapychasz pod tytułem "Co by tu kupić w prezencie żonie/koleżance/siostrze/mamie".

Pluszowy Misiek
Pluszowy Misiek

Zobaczyłam je w niewielkim sklepie w gablotce, kupiłam oczywiście w ciemno bo testera nie mieli, po wyjściu ze sklepu szybko smartfon w dłoń i szybko znalazłam na blogach pozytywne recenzje.
Powąchałam i byłam w szoku, nawet nie wiedziałam że Celine może mieć tak ładny zapach, lekko słodki, kwiatowo- drzewny, tak jakoś to czuć. Od razu zaczełam żałować że mam tylko 30ml., muszę zrobić zapas na to lato, zwłaszcza że trwałość na skórze kilkugodzinna zachęca, a to dla mnie ważne bo nie lubie sie skrapiać co godzine, zresztą nie mam na to czasu. Zapach trwa i unosi się delikatnie wokół osoby, bardzo kobiecy. Według mnie zapach na piątkę.

samsara
samsara

Ależ to pozytywne zaskoczenie! Przyznam szczerze, że sama nigdy nie poznałabym tych perfum, nie dlatego że gardzę celebryckimi zapachami, bo podobnie jak nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie czy zasobności portfela, tak i nigdy nie uprzedzam się do zapachu, przez wzgląd na jego przynależność do półki cenowej. Uważam że perełki, tak jak i buble, znajdują się na każdej z nich - od najniższej do najwyższej.Po prostu jakoś nigdy nie wpadłam na to, by przetestować jakiś wypust sygnowany nazwiskiem Dion. 15 ml tej cieczy dostała w prezencie moja 6-letnia córeczka-dlatego je poznałam. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu jak solidnych parametrów jest ten twór. Piękna, nieszablonowa kompozycja kwiatowa, przeplatana cytrusowymi niuansami, co jakiś czas odważnie wyglądającymi spod floralnego kocyka. Zapach z drugim dnem, w ogóle nie jest płaski, ma wbudowany swoisty detektor ruchu. Jakże pięknie pachniały włosy mojej córeczki, gdy jej je nimi spryskałam. Zapach utrzymywał się na nich kilka dni, co też wprawiło mnie w osłupienie. Przy każdym ruchu unosił się i wypełniał przestrzeń, w stopniu wręcz idealnie umiarkowanym. To zapach, który nie przytłacza, ale i nie jest zbyt wątły. Zauważysz go na pewno, ale nie odczujesz, by Ci się naprzykrzał. Pozatem to piękna, prosta, czarująca woń. Muszę przyznać, że tak mnie zauroczyły, że raz nawet je podkradłam i sama użyłam;)Wśród zapachów semiselektywnych zdecydowanie "perełka"

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Celine Dion All For Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Celine Dion All For Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum All For Love marki Celine Dion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu All For Love marki Celine Dion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Attraction Lolita Lempicka Si Lolita Gucci Envy Burberry Burberry Women Lanvin Oxygene Laura Biagiotti Roma Calvin Klein Eternity Chanel Coco Noir Guerlain Samsara Eau de Toilette Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Elizabeth Arden Sunflowers Guerlain Samsara Eau de Parfum Calvin Klein Euphoria Versace Jeans Couture Glam Rasasi Sahar Alexander McQueen My Queen Light Mist Lanvin Eclat d’Arpège Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Sarah Jessica Parker Twilight Dolce&Gabbana By