Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fleur de Vigne Caudalie dla kobiet

Mam: 2

wodny
Fleur de Vigne Caudalie dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Vigne marki Caudalie to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fleur de Vigne został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, drzewo sandałowe, czarna porzeczka, mandarynka, grejpfrut, cedr, bergamotka, cytryna, kwiat grejpfruta, głóg, nuty ziołowe, nuty wodne, różowy pieprz, biała róża i arbuz.

Pomarańcza Drzewo sandałowe Czarna porzeczka Mandarynka Grejpfrut Cedr Bergamotka Cytryna Kwiat grejpfruta Głóg Nuty ziołowe Nuty wodne Różowy pieprz Biała róża Arbuz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Vigne by Caudalie.

Fleur de Vigne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caudalie Fleur de Vigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caudalie Fleur de Vigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Vigne marki Caudalie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Vigne marki Caudalie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Avon Fire Me Up Bijan Bijan Wicked for Men Parfums 06130 Yuzu Rouge Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Lush Icon Roxana Illuminated Perfume Vespertina Space NK Laughter Ortigia Sicilia Orange Blossom