Marki » C » cytrusowe « Grupy

Eau de Matin Cattier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Matin Cattier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Matin marki Cattier to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Matin został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, mięta i lima.

Mandarynka Mięta Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Matin by Cattier.

Eau de Matin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cattier Eau de Matin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cattier Eau de Matin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Matin marki Cattier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Matin marki Cattier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Bath and Body Works Pink Grapefruit Le Prince Jardinier Citrus Allegro Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jo Malone Grapefruit O Boticario Acqua Fresca Creed Orange Spice So...? So...? Into the night Caswell Massey Pomegranate Adolfo Dominguez Azahar Ortigia Sicilia Sicilian Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII