Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eau de Mai Cattier dla kobiet

Eau de Mai Cattier dla kobiet

żółtych kwiatów

Eau de Mai marki Cattier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Mai został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, ylang-ylang i róża.

Lawenda Ylang-ylang Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Mai by Cattier.

Eau de Mai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cattier Eau de Mai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cattier Eau de Mai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Mai marki Cattier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Mai marki Cattier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Rochas Tocadilly Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Bath and Body Works Cherry Blossom Britney Spears Curious Heart Chloe Chloe Eau de Toilette Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Lili Bermuda Lily Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee DSH Perfumes June Bride Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur