Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Power Cathy Guetta dla kobiet

Pink Power Cathy Guetta dla kobiet

lekko korzenny
Pink Power Cathy Guetta dla kobiet Zdjęcia

Pink Power marki Cathy Guetta to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Power został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, bergamotka, tangeryna, fasolka tonka, ambra, piżmo i cereus "królowa nocy".

Różowy pieprz Bergamotka Tangeryna Fasolka tonka Ambra Piżmo Cereus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Power by Cathy Guetta.

Pink Power Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cathy Guetta Pink Power, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cathy Guetta Pink Power, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Power marki Cathy Guetta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Power marki Cathy Guetta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ella Mikao Yujin Amour Trussardi Trussardi Inside Delight Fragonard Belle de Soleil Bath and Body Works Midnight Pomegranate Bath and Body Works Sparkling Peach Celine Collection Pastel Renee Snowpeach O Boticario Floratta Emotion Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry M. Micallef Royal Muska Benetton Benetton Giallo Woman Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic