Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Power Cathy Guetta dla kobiet

Pink Power Cathy Guetta dla kobiet

lekko korzenny
Pink Power Cathy Guetta dla kobiet Zdjęcia

Pink Power marki Cathy Guetta to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Power został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, bergamotka, tangeryna, fasolka tonka, ambra, piżmo i cereus "królowa nocy".

Różowy pieprz Bergamotka Tangeryna Fasolka tonka Ambra Piżmo Cereus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Power by Cathy Guetta.

Pink Power Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cathy Guetta Pink Power, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cathy Guetta Pink Power, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Power marki Cathy Guetta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Power marki Cathy Guetta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Salvatore Ferragamo Incanto Dream Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Maurer & Wirtz Mustang Woman The Body Shop Aztique Marks and Spencer Autograph Blush Rampage Blue Eyes Iceberg Iceberg Twice Ice Roberto Cavalli Anniversary American Beauty True Delight Jeanne Arthes Boum Mango