Marki » C » orientalne « Grupy

Aral Un des Sens Catherine Lara dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Aral Un des Sens Catherine Lara dla kobiet i mężczyzn Filmy
Aral Un des Sens Catherine Lara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aral Un des Sens marki Catherine Lara to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aral Un des Sens został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Technicoflor. Nutami głowy są petitgrain, goździk (przyprawa), kardamon, bergamotka, grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są ylang-ylang, paczula, cedr virginia, ambra, kadzidło i jodła; nutami bazy są styraks, benzoes, wanilia, fasolka tonka i piżmo.

Petitgrain Goździk (przyprawa) Kardamon Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi

Ylang-ylang Paczula Cedr Virginia Ambra Kadzidło Jodła

Styraks Benzoes Wanilia Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aral Un des Sens by Catherine Lara.

Aral Un des Sens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Catherine Lara Aral Un des Sens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Catherine Lara Aral Un des Sens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aral Un des Sens marki Catherine Lara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aral Un des Sens marki Catherine Lara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Guerlain Eau de Lit The Body Shop Satsuma Perfume Oil Coty Emeraude Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Paolo Gigli Excentrique pour Femme Coty Raw Vanilla Calypso Christiane Celle Calypso Figue Oriflame Amber Elixir Boadicea the Victorious Explorer JoAnne Bassett Sacred Incense Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme