Marki » C » szyprowe « Grupy

Deneuve Catherine Deneuve dla kobiet

Deneuve Catherine Deneuve dla kobiet

Deneuve Catherine Deneuve dla kobiet Zdjęcia Deneuve Catherine Deneuve dla kobiet Zdjęcia

Deneuve marki Catherine Deneuve to szyprowe perfumy dla kobiet. Deneuve został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, aldehydy, nuty zielone, neroli i bazylia; nutami serca są irys, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i cywet.

Galbanum Bergamotka Aldehydy Nuty zielone Neroli Bazylia

Irys Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deneuve by Catherine Deneuve.

Deneuve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Catherine Deneuve Deneuve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Catherine Deneuve Deneuve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deneuve marki Catherine Deneuve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deneuve marki Catherine Deneuve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Moss Breches Guerlain Cherry Blossom Glittering La Perla Parfum Prive Guerlain Derby Jacques Bogart One Man Show Brooksfield Brooksfield Men Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Helena Rubinstein Courant Alviero Martini Urban Safari Man Galimard Aigues Vives