Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Verbena Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

Verbena Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Verbena marki Caswell Massey to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena cytrynowa i cytrusy.

Werbena cytrynowa Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verbena by Caswell Massey.

Verbena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Verbena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Verbena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verbena marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verbena marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Davidoff Cool Water Frozen Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Avon Wish of Happiness Frederic Malle Outrageous! Avon Fire Me Up Creed Royal Ceylan Histoires de Parfums 1828 Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Demeter Fragrance Gin & Tonic Roxana Illuminated Perfume Vespertina DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1)