Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vanilla Orchid Caswell Massey dla kobiet

Vanilla Orchid Caswell Massey dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Vanilla Orchid marki Caswell Massey to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos, orchidea i mango.

Wanilia Kokos Orchidea Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Orchid by Caswell Massey.

Vanilla Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Vanilla Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Vanilla Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Orchid marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Orchid marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Estée Lauder Pleasures Delight Lulu Castagnette Lulu Rose Oriflame Divine Sensual Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Voluspa Cocoa Tamarind Voluspa Mignonette Gale Hayman Delicious Chocolate Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Stacked Style Enchantress Ulric de Varens Ottomane Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange