Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vanilla Orchid Caswell Massey dla kobiet

Vanilla Orchid Caswell Massey dla kobiet

tropikalny

Vanilla Orchid marki Caswell Massey to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos, orchidea i mango.

Wanilia Kokos Orchidea Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Orchid by Caswell Massey.

Vanilla Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Vanilla Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Vanilla Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Orchid marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Orchid marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Jil Sander Style Pastels Blush Pink Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Lolita Lempicka Caprice Violette Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Giorgio Valenti One O One Experience Strange Invisible Perfumes Vacances Love Passport Fairy Wish Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Stacked Style Fiore Flirt Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Voluspa Cocoa Tamarind