Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Sandalwood Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood marki Caswell Massey to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i drzewo sandałowe.

Cytrusy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood by Caswell Massey.

Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Chanel Antaeus Nautica Nautica Annick Goutal Eau de Monsieur Decleor Un Air de Java Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Etat Libre d`Orange Rien Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore M. Micallef Arabian Diamond Creed Cypres Musc I Profumi di Firenze Verde Bosco Teufels Kuche Contamination Hazard