Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Newport Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

Newport Caswell Massey dla kobiet i mężczyzn

Newport marki Caswell Massey to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda, geranium, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Nuty zielone Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Geranium Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Newport by Caswell Massey.

Newport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Newport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Newport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Newport marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Newport marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Christian Lacroix Bazar Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Calvin Klein Eternity Summer 2008 Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Salvador Dali Eau de Dali Monyette Paris Coquette Tropique Chanel Cristalle Eau Verte Tocca Aqua Profumata Amalfi Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Demeter Fragrance Linden Skeem Lilac Dandelion