Marki » C » kwiatowe « Grupy

Honeysuckle Caswell Massey dla kobiet

Honeysuckle Caswell Massey dla kobiet

Honeysuckle marki Caswell Massey to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, pomarańcza i nuty zielone.

Wiciokrzew Pomarańcza Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honeysuckle by Caswell Massey.

Honeysuckle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honeysuckle marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honeysuckle marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Avon Individual Blue Roger & Gallet Rose E. Coudray Jacinthe Et Rose Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Shania Twain Shania by Stetson Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Demeter Fragrance Jasmine Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Kate Moss Wild Meadow JoAnne Bassett Malmaison