Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Greenbriar Caswell Massey dla mężczyzn

Greenbriar Caswell Massey dla mężczyzn

ziołowy

Greenbriar marki Caswell Massey to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są lawenda, tymianek i szałwia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i ambra.

Dzięgiel Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Lawenda Tymianek Szałwia

Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Greenbriar by Caswell Massey.

Greenbriar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Greenbriar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Greenbriar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Greenbriar marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Greenbriar marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ghost Ghost Man Cereus Cereus No.5 Benetton Benetton Sport Man Givenchy Pi Fraiche Cattier Eau Champetre Fragonard Papa Cheri Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Le Labo Bergamote 22 Memo Moon Safari Cale Fragranze d’Autore Mistero Molton Brown Bracing Silverbirch Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver