Marki » C » kwiatowe « Grupy

Gardenia Caswell Massey dla kobiet

Gardenia Caswell Massey dla kobiet

Gardenia marki Caswell Massey to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, róża, wiciokrzew i frezja.

Gardenia Róża Wiciokrzew Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Caswell Massey.

Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Stella McCartney Stella in Two Peony Loewe Gala de Dia Rochas Lumiere The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Oriflame Petal Quartz Emanuel Ungaro Apparition Sky L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Lili Bermuda Lily Succes de Paris Dreaming Princess The Healing Garden Sheer Passion