Marki » C » kwiatowe « Grupy

Gardenia Caswell Massey dla kobiet

Gardenia Caswell Massey dla kobiet

Gardenia marki Caswell Massey to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, róża, wiciokrzew i frezja.

Gardenia Róża Wiciokrzew Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Caswell Massey.

Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Clean Clean Shower Fresh Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance E. Coudray Jacinthe Et Rose Amouage Ciel Pour Femme Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Coach Freesia Splash Aroma M Geisha Blanche Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Anthousa White Tuberose Saffron James Le'a