Marki » C » kwiatowe « Grupy

Freesia Caswell Massey dla kobiet

Freesia Caswell Massey dla kobiet

Freesia marki Caswell Massey to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja.

Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia by Caswell Massey.

Freesia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Freesia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Freesia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Anna Sui Anna Sui Nina Ricci Coeur Joie Mariella Burani MB Mango Mango Delirium Lomani Cruiser for Women M∙A∙C Turquatic Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Ormonde Jayne Tiare Tallulah Jane Leotie Anthony Embry Coeur De Glace The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs