Marki » C » kwiatowe « Grupy

Freesia Caswell Massey dla kobiet

Freesia Caswell Massey dla kobiet

Freesia marki Caswell Massey to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja.

Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia by Caswell Massey.

Freesia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey Freesia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey Freesia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Donna Karan Donna Karan Montana Suggestion Eau d`Or Roccobarocco Roccobarocco Kai Kai Waterford Lismore B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Atelier Flou Sloane Rose Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Voluspa Tuberosa Agave Diane von Furstenberg Tatiana