Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Forbes of Forbes Castle Forbes dla mężczyzn

Forbes of Forbes Castle Forbes dla mężczyzn

Forbes of Forbes marki Castle Forbes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, tangeryna i ananas; nutami serca są bazylia, mech dębowy i sosna; nutami bazy są goździk (przyprawa), paczula, ambra i wanilia.

Pomarańcza Tangeryna Ananas

Bazylia mech dębowy Sosna

Goździk (przyprawa) Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forbes of Forbes by Castle Forbes.

Forbes of Forbes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Castle Forbes Forbes of Forbes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Castle Forbes Forbes of Forbes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forbes of Forbes marki Castle Forbes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forbes of Forbes marki Castle Forbes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
DSH Perfumes For the Groom Roger & Gallet Cedrat Penhaligon`s Blenheim Bouquet Lush Cinders IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Donna Karan DKNY Energy for Men Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Paco Rabanne Paco Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Calvin Klein CK One Summer 2006