Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Forbes of Forbes Castle Forbes dla mężczyzn

Forbes of Forbes Castle Forbes dla mężczyzn

Forbes of Forbes marki Castle Forbes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, tangeryna i ananas; nutami serca są bazylia, mech dębowy i sosna; nutami bazy są goździk (przyprawa), paczula, ambra i wanilia.

Pomarańcza Tangeryna Ananas

Bazylia mech dębowy Sosna

Goździk (przyprawa) Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forbes of Forbes by Castle Forbes.

Forbes of Forbes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Castle Forbes Forbes of Forbes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Castle Forbes Forbes of Forbes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forbes of Forbes marki Castle Forbes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forbes of Forbes marki Castle Forbes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Air-Val International The Simpsons L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Diptyque L'Eau de Neroli Miller Harris Le Petit Grain L`Erbolario Orangerie Geo. F. Trumper Eau de Portugal Lubin Gin Fizz O Boticario Acqua di Colonia Citrus Thymes Eucalyptus Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match