Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Applause Castle Forbes dla kobiet

ozonowy
wodny
Applause Castle Forbes dla kobiet Zdjęcia

Applause marki Castle Forbes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andrew French. Nutami głowy są melon i czarna porzeczka; nutą serca jest białe kwiaty; nutą bazy jest nuty drzewne.

Melon Czarna porzeczka

Białe kwiaty

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Applause by Castle Forbes.

Applause Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Castle Forbes Applause, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Castle Forbes Applause, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Applause marki Castle Forbes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Applause marki Castle Forbes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Infiniment Sarah Jessica Parker Lovely Oscar de la Renta Rosamor Mauboussin M Moi Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Neil Morris Gotham Sonoma Scent Studio Opal MDCI Parfums Rose de Siwa Farmacia SS. Annunziata Kama Bond No 9 Washington Square Jeanne Arthes CO2 Pink Label Oriflame Moon