Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Absolutely Vital Castle Forbes dla kobiet

Absolutely Vital Castle Forbes dla kobiet

Absolutely Vital marki Castle Forbes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andrew French. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, neroli i grejpfrut.

Róża Neroli Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Vital by Castle Forbes.

Absolutely Vital Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Castle Forbes Absolutely Vital, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Castle Forbes Absolutely Vital, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Vital marki Castle Forbes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Vital marki Castle Forbes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau de Campagne Diesel Fuel For Life Femme Lolita Lempicka The Heart-Catcher Lalique Perles De Lalique Givenchy Ange ou Demon Tendre La Perla Blue Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Jean Patou L`Heure Attendue Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Marc de la Morandiere Sissi Soivohle Love Speaks Primeval Parfums Namara Avant L'Amour