Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Castelbajac Eau de Toilette Castelbajac dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Castelbajac Eau de Toilette Castelbajac dla kobiet Zdjęcia

Castelbajac Eau de Toilette marki Castelbajac to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Castelbajac Eau de Toilette został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są migdał, grejpfrut, liść pomidora i bergamotka; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, wanilia i cedr.

Migdał Grejpfrut Liść pomidora Bergamotka

Cyklamen Kwiat pomarańczy Konwalia Róża

Paczula Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Castelbajac Eau de Toilette by Castelbajac.

Castelbajac Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Castelbajac Eau de Toilette marki Castelbajac. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Castelbajac Eau de Toilette marki Castelbajac reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lanvin Rumeur La Perla Charme Agent Provocateur Strip Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Novae Plus Blue Minou Berkeley Square Rose Petal Cliff Richard Dream Maker Diptyque Vetyverio Oriflame Moon